TRZY STOLICE

Print Friendly, PDF & Email
CENA: DATA ROZPOCZĘCIA: 26-05-2024

I dzień

Wyjazd z Polski. Przejazd do Pragi. Spacer po mieście. Wieczorem grajęce fontanny. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

II dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi: Plac republiki, Uniwersytet Karola, teatr Operowy, Rynek Staromiejski, Dzielnica Żydowska, mały Rynek. Spacer po gotyckim XIV Moście Karola, Dzielnica Mala Strana z Hradczanami, Klasztor na Strachowie, Plac Loretański, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamek Praski, Złota Uliczka, Katedra św. Wita, Plac Wacława. Nocleg.

III dzień

Śniadanie. Przejazd do Wiednia i zwiedzanie miasta: objazd Ringiem, spacer po starym mieście: Parlament , Ratusz, Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów. przejście ulicą Ringstrasse pod budynek Opery oraz ulicami Kartnerstrasse z Katedrą św. Stefana i Volksgarten z pomnikiem Straussa i Kurzsalonem, zamek Belweder, Hundertwasserhauise. Nocleg.

IV dzień

Śniadanie. Przejazd na Wzgórza Kahlenberg w Lesie Wiedeńskim, a następnie przejazd do Schonbrunn – kompleksu pałacowo-parkowego. Przejście na Wzgórze Gloriette. Przejazd do Budapesztu. Nocleg.

V dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja z XV wieku, Bastion Rybacki z efektowną fortecą. Następnie Pałac Królewski na Wzgórzu Zamkowym, Góra Gellerta, skąd roztacza się panorama miasta, Zamek Vandahunyad, powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych zabytków Budapesztu. Muzeum Sztuki oraz Bazylika św. Stefana. Powrót do Polski.


JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT