KRAUSNICK – BERLIN – POCZDAM

Print Friendly, PDF & Email
CENA: DATA ROZPOCZĘCIA: 26-05-2024

I dzień

Wyjazd z Polski. Przyjazd do miejscowości Krausnick, pobyt na największej wyspie tropikalnej – Tropical Islands. Przejazd do Berlina, zakwaterowanie, nocleg.

II dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Berlina, m.in. Reichstag, Brama Brandenburska, Aleksanderplatz, wieża telewizyjna, Wyspa Muzeów, gdzie znajduje się Muzeum Pergamońskie i Muzeum Egipskie, Opera Państwowa, Uniwersytet Homboldta, Most Dziewic na Sprewie, Kurfurstendamm ( ruiny kościoła – pomnik z dzwonami ), Katedra katolicka ( okrągła ). Fragmenty muru berlińskiego. czas wolny. Nocleg.

III dzień

Śniadanie. Wyjadz z Berlina do Poczdamu i zwiedzanie m.in. spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssousi, wpisanego na światową listę UNESCO z rokokowym pałacem Hohenzolernów, oranżerią, belwederem, chińskim pawilonem i łaźniami rzymskimi. Pałac Cecilienhof, gdzie podpisano Układ Poczdamski, przejazd przez Dzielnicę Aleksandrowską, gdzie zobaczyć można domki utrzymane w stylu carskiej Rosji i zabytkową Dzielnicę Holenderską, spacer po starówce urokliwymi uliczkami, gdzie podziwiać można Nowy i Stary Rynek, Bramę Brandenburską, Myśliwską i Naueńską, Stary Ratusz ze złotą figurą Atlasa, Kościół św. Mikołaja a także Pałac z parkiem Babelsberg, Belweder. Powrót do Polski.


JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT