ZAKOPANE

Print Friendly, PDF & Email
CENA: 610 ZŁ / OS DATA ROZPOCZĘCIA: 14-06-2018

E

1 dzień – 14.06.2018 (czw.)

Wyjazd autokarem z Legnicy o godzinie 6:00. Przyjazd do Krakowa około 11:00. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, zwiedzanie: Kościół Mariacki, Sukiennice, ul. Grodzka, Wzgórze Wawelskie: zwiedzanie Grobów Królewskich, wejście na wieżę z Dzwonem Zygmunta, Smocza Jama. Czas wolny w centrum Krakowa.  Około 16:00 wyjazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w pensjonacie górskim, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 15.06.2018 (pt.)

Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim i zwiedzanie zimowej stolicy Polski: Sanktuarium na Krzeptówkach, kapliczka w Jaszczurówce, Muzeum Stylu Zakopiańskiego – Willa Koliba, architektura podhalańska – ulica Kościeliska, Stary Kościółek oraz cmentarz na Pęksowym Brzysku, wjazd i zjazd koleją linową na Gubałówkę, targ ludowy pod Gubałówką, Krupówki – najdłuższa ulica Zakopanego. Czas wolny. O 19:00 obiadokolacja w pensjonacie. Nocleg.

3 dzień – 16.06.2018 (sb.)

Śniadanie. Wyjazd autokarem do Doliny Kościeliskiej – jednej z najpiękniejszych w Tatrach. Piesza wycieczka wzdłuż Potoku Kościeliskiego do Jaskini Mroźnej. Następnie przejście na Halę Ornak, do schroniska. Czas wolny. Dla chętnych podejście na Smreczyński Staw. Powrót tą samą trasą – razem do przejścia ok. 12/15 km. Powrót do Zakopanego. Czas wolny dla uczestników. Wieczorem obiadokolacja w regionalnej karczmie z muzyką góralską. Nocleg.

4 dzień – 17.06.2018 (nd.)

Śniadanie. Przejazd do Białki Tatrzańskiej na baseny termalne, które łączą w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Pobyt na kąpielisku od 11:00 – 15:00. Czas wolny na obiad. Ok. 16:00 wyjazd w drogę powrotną do Legnicy. Zakończenie wycieczki ok. 24:00.

fot. Krzysztof Belczynski

Cena obejmuje

  • – przejazd autokarem 4* (WC, DVD, klimatyzacja, barek) – 3 noclegi w pensjonacie w Zakopanem (pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami) – 3 śniadania – 3 obiadokolacje, w tym jedna w regionalnej karczmie z kapelą góralską (bogate menu) – ubezpieczenie NWI – 10 000 zł – opiekę pilota-przewodnika na całej trasie – przewodnika po Zakopanem (4h), Krakowie (4h), Tatrzańskiego – opłaty parkingowe – pamiątkowe znaczki

Cena nie obejmuje

  • Biletów wstępu do zwiedzanych miejsc i atrakcji (Kościół Mariacki, Muzeum katedralne na Wawelu, Muzeum Stylu Zakopiańskiego, cmentarz na Pęksowym Brzysku, kolejka na Gubałówkę góra-dół, Tatrzański Park Narodowy, Jaskinia Mroźna, baseny termalne) – orientacyjny koszt ok. 120 zł.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT