TROPICAL ISLANDS

Print Friendly, PDF & Email
CENA: 100 ZŁ / OS DATA ROZPOCZĘCIA: 1-12-2018

Z/1/12/18
Wyjazd o godz. 6.00. Pobyt i zabawa w fascynującej krainie tropików pod dachem, z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, mnóstwo atrakcji, radości i relaksu dla młodszych i starszych. Niezapomniane wodne szaleństwa gwarantuje kanał ze sztucznymi falami, dwie podziemne ślizgawki, a także jaccuzi i cztery różne zjeżdżalnie – od łagodnej ślizgawki familijnej ze specjalnymi oponami do zjeżdżania po ślizgawkę turbo, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę. Korzystanie ze strefy Tropikalnej i Amazonii.

AMAZONIA to nowa, otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu: ma 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne. Temperatura w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem
  • 8 godzin pobytu na wyspie
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • niespodzianka dla każdego dziecka
UWAGI: Bilety wstępu do Tropical Islands dodatkowo płatne: dorośli 35€, dzieci 6-14 lat 29€. Bilet”Tropiki” upoważnia do wstępu do Strefy Tropikalnej oraz do strefy zewnętrznej AMAZONIA. Dla chętnych, w obiekcie Tropical Island – dodatkowo płatne: wieżowa zjeżdżalnia african  jungle lift: 3.50€, przejście do strefy saun 14€. Posiłek w Tropikal Island – od ok. 10,50€.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT