PIENINY

Print Friendly, PDF & Email
CENA: 470 ZŁ/OS DATA ROZPOCZĘCIA: 25-05-2018

E

25.05 (pt.)

Wyjazd z Legnicy o godz. 5:00. Jazda non stop w Pieniny. Po drodze zwiedzanie zabytkowego drewnianego  kościółka w Dębnie, który jest najcenniejszym zabytkiem całego Podhala. Przyjazd do  Niedzicy, zwiedzanie: zamek z XIV wieku (wnętrza), kościół Św. Bartłomieja, elektrownia wodna (z zewnątrz). Spacer po zaporze tworzącej ZALEW CZORSZTYŃSKI. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

26.05 (sob.)

Śniadanie. Spływ przełomem Dunajca z miejscowości Kąty do Szczawnicy (18 km, ok. 2h15min). Spacer po uzdrowisku (Plac Dietla, Park Dolny, Wodospad Zaskalnik, Pijalnia Wód). Wjazd kolejką na Palenicę. Przejazd do Krościenka nad Dunajcem. Spacer po uroczej miejscowości. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

27.05 (niedz.)

Po śniadaniu przejazd do Czorsztyna. Zwiedzanie ruin zamku, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Następnie przejazd do Wadowic. Zwiedzanie miasta Papieża Polaka (pomnik pomordowanych nauczycieli, budynek dawnego „Sokoła”, Bazylika p.w. Ofiarowania Najświętszej Marii Panny, odwiedzenie Domu Rodzinnego Ojca Świętego). Czas wolny na obiad i słynne kremówki. Ok. godziny 17:00 wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki ok. 21:30.

fot. Bory.s

Cena obejmuje

  • – przejazd autokarem kat. 4* (barek, klimatyzacja, TV, WC) – 2 noclegi (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) – 2 śniadania – 2 obiadokolacje – ubezpieczenie NNW (10 000 PLN) – opieka pilota na całej trasie – opłaty parkingowe – pamiątkowe znaczki

Cena nie obejmuje

  • Biletów wstępu: zamek w Niedzicy, spływ przełomem Dunajca, wjazd kolejką na Palenicę, ruiny zamku Czorsztyn, Dom Rodzinny Jana Pawła II – koszt ok. 110 zł

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT