HOLANDIA

Print Friendly, PDF & Email
CENA: 299 ZŁ DATA ROZPOCZĘCIA: 17-04-2020

Z/17/4/20

Program wycieczki:
1 dzień  >Wyjazd. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.
>2 dzień >W godzinach porannych przyjazd do Keukenhof – najpiękniejszy na świecie wiosenny ogród gdzie na powierzchni 32 hektarów rosną miliony tulipanów i innych kwiatów cebulowych najróżniejszych odmian i kolorów. Udział w Paradzie Kwiatów – zobaczymy platformy samochodowe ozdobione kwiatami m. in. hiacyntami, tulipanami i żonkilami, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. W godzinach popołudniowych przejazd do Amsterdamu – Spacer po starym centrum, m. in. Singel (najstarszy kanał) Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Neuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. W miarę możliwości czasowych – rejs po Kanałach Amsterdamu. W godzinach późnowieczornych/nocnych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.
>3 dzień  >Powrót do kraju.
CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV) , u>bezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
Przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka pilota,>składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATA OBLIGATORYJNA:
>30 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłata za bilet wstępu do Keukenhof, za zwiedzanie miasta oraz opłaty lokalne i administracyjne)
>DOPŁATY FAKULTATYWNE:
>Rejs po kanałach Amsterdamu – ok. 18 EUR/os. (płatne u pilota)
UWAGI:
>- Impreza Parada Kwiatów Express to impreza bez noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i pobyt na paradzie, nocny powrót do kraju)!
>- obowiązkowy dowód osobisty lub paszport
> Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.
>Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
>Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP Zawisza Group sp zo.o., dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.


JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT