BESKIDY

Print Friendly, PDF & Email
CENA: 435 ZŁ/OS DATA ROZPOCZĘCIA: 4-05-2018

E

1 dzień – 04.05.2018 (pt.)

Wyjazd z Legnicy o godz. 6:00. Przyjazd do Wisły – perły Beskidu Śląskiego ok. 11:30. Spacer po mieście ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków: główny deptak, Rynek z kramami, w których sprzedawane są rękodzieła lokalnych mieszkańców, Pałacyk Myśliwski Habsburgów – enklawa starego budownictwa wiślańskiego, Dom Zdrojowy z fontanną, figura Adama Małysza z białej czekolady, Amfiteatr, Bulwar Księżycowy, Alejka Podań i Legend, Muzeum Narciarstwa i galeria sportowych trofeów. Czas wolny. Przejazd do Wisły-Malinki, gdzie znajduje się skocznia narciarska imienia Adama Małysza –  jedyny na świecie obiekt, pod którym w tunelu przebiega trasa samochodowa. Wjazd wyciągiem krzesełkowym na górę, skąd rozciąga się piękny widok na Beskidy. Następnie zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

II dzień – 05.05.2018 (sb.)

Śniadanie. Przejazd do Wisły-Czarne aby zobaczyć 8 metrowy wodospad na Wisełce oraz zamek Prezydenta RP. Następnie przejazd do Szczyrku. Przejście zmodernizowaną ścieżką nad Żylicą – symbolu pięknego miasta. Następnie grupa odwiedzi kościół Św. Jakuba – drewniana świątynia z 1800 roku leży na Szlaku Architektury Drewnianej. Popołudniu powrót do Wisły. Dla osób chętnych – pobyt na kompleksie basenowym w hotelu „Gołębiewskim” ok. 2h. Dla pozostałych osób – czas wolny. Wieczorem regionalna obiadokolacja. Nocleg.

III dzień – 06.05.2018 (nd.)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Żywca. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem: Rynek, Stary Zamek, katedra, park. Wizyta w arcyksiążęcym browarze oraz muzeum połączona z degustacją żywieckiego piwa. Czas wolny. Ok. 17:00 wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki ok. 23:00.

Cena obejmuje

  • – przejazd autokarem kat. 4* (DVD, WC, klimatyzacja/ogrzewanie) – 2 noclegi (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) – 2 śniadania w formie bufetu – 2 obiadokolacje 2-daniowe z napojem, w tym jedna w formie grilla z przysmakami regionalnymi – ubezpieczenie NWI (10 000 PLN) – opiekę pilota – przewodnika na całej trasie – przewodnika po Wiśle, w Żywcu – opłaty parkingowe

Cena nie obejmuje

  • biletów wstępu: Muzeum Browarnictwa w Żywcu, wyciąg krzesełkowy na skocznię, Galeria Trofeów Adama Małysza, pobytu na basenach w hotelu „Gołębiewski” – razem ok. 75 zł.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

POWRÓT